BLOKKENSCHEMA HOORNSE STADSFEESTEN 2018

Dubbele buurt - Breed Dubbele buurt - Hoge vest Kerkplein Koepoortsplein Roode Steen Spoorstraat Statenpoort
Dubbele buurt - Breed Dubbele buurt - Hoge vest Kerkplein Koepoortsplein Roode Steen Spoorstraat Statenpoort
20.00 20:15 - 20:55
Myra en de Bunkers
20:00 - 20:45
Sad Iron
20:00 - 20:25
Opening – Hans Kazàn
20:00 - 00:00
Little Jam
20:00 - 22:00 Café Chantant 20.00
20.30 20:30 - 21:30 Dirty Ol’ Men 20:30 - 21:30 Young & Younger 20:45 - 21:30
Merijn Mooijman & Band
20.30
21.00 21:00 - 21:45
FilthyMcNasty
21.00
21.30 21:30 - 22:15
Cloudy Daze
21.30
22.00 22:00 - 23:00 Moers 22:00 - 23:00 Wen and her men 22:00 - 22:45
Tony Clifton
22:00 - 23:00 De Hoornse Stadskaraoke 22.00
22.30 22:30 - 01:00
WILD vibes
22.30
23.00 23:00 - 01:00 Mark Foggo 23:00 - 23:45
The Jack Shake Hour
23.00
23.30 23.30
00.00 23:45 - 01:00
Ryan Benoir
00.00
00.30 00.30
01:00 01:00
EXTRA 23:00 - 00:00
Zach Steiner & Phil Bondy (USA)
00:00 - break of dawn
Little Jam Afterparty
12:00 - 00:00 Radio501 EXTRA
Dubbele buurt - Breed Dubbele buurt - Hoge vest Park Othello Kerkplein Koepoortsplein Roode Steen Spoorstraat Statenpoort Bibliotheek Uptown Records Veemarkt
Dubbele buurt - Breed Dubbele buurt - Hoge vest Park Othello Kerkplein Koepoortsplein Roode Steen Spoorstraat Statenpoort Bibliotheek Uptown Records Veemarkt
12.00 12.00 - 13:00 Westend junior 12.00
12.30 12.30
13.00 13.00 - 17:00 Othello Zaalvoetbal toernooi 13:15 - 14:00 MOVES! Hoorn 13.00 - 17:00 Lakeside Stories 13:00 - 13:45 Moonliners 13.00
13.30 13:30 - 14:40 Boedijn op het Kerkplein 13.30
14.00 14:00 - 14:20 Sport en dansstudio Impulz 14:00 - 14:45 Men@Work 14.00 - 14:30 Joey Vriend 14.00
14.30 14:40 - 15:00 Talent on Stage 14:20 - 14:50 Hoorns Kinderkoor 14:45 - 15:15 Daan Appelman 14.30
15.00 15.00 - 18:00 Boedijn op het Kerkplein 14:50 - 15:30 DAZZLING/ Global Dance Centre Hoorn 15:00 - 15:45 She Sings 15.00
15.30 15.30 - 16:30 Musical vereniging Westend 15.30 - 16:00 Minh Zone Sport Event 15.30 - 16:00 The Pool Of Tears 15.30
16.00 16:15 - 17:00 Sven’s drumschool 16.00 - 17:30 0229 dance battle 16:00 - 16:45 Vocallure 16:15 - 16:45 Merijn Mooijman (CANCELLED) 16.00
16.30 16.30 - 17:30 Barney Willemse 16.30 - 17:30 Brent & Dilan 16.30
17.00 17:15 - 17:45 Urban Satellites 17:00 - 17:45 Alkmaarse Bigband 17.00
17.30 17.30
18.00 18:00 - 18:45 Wout & Lianne 18.00 - 00:00 Jordaan Festijn preview 18.00 - 18:30 The Gear 18:15 - 19:00 Lowell’s Guards 18.00
18.30 18:30 - 19:15 Wordspin 18:45 - 19:15 Breakout 18.30 - 19:00 NOIZ 18.30 - 19:30 Sylvia Aimee 18.30
19.00 19:15 - 20:00 Just Us 19.00 - 19:30 Nonoxxx 19.00
19.30 19:45 - 20:30 Electric Tribe 19:30 - 20:15 The Fruitmachine 19.30 - 20:30 Invivas 19.30 - 20:00 FON TAY 19.30
20.00 20.00 - 20:30 Daniel Vina 20.00 - 21:00 Brent Emmerink Trio 20.00
20.30 20:30 - 21:15 Jonna & Bodien 20:30 - 21:15 Reverend Moses and the soul disciples 20:30 - 21:15 Daenyl 20.30
21.00 21.00 - 01:00 THoF 21:00 - 21:45 Rachel 21:15 - 22:00 Vinnix 21.00
21.30 21:30 - 22:15 Shepherd’s pie 21.30 - 22:30 King Kirby 21.30
22.00 22.00 - 23:00 AV&U 22:15 - 23:15 Ten-Hut 22:00 - 22:45 Jayden Jaxx 22.00
22.30 22:30 - 23:15 The Legendary Hangovers 22.30
23.00 23:15 - 01:00 Peter & Benno 22:45 - 00:00 DJ Longbow 23.00 - 01:00 Skytrain 23.00
23.30 23:30 - 00:30 Xtreme Blues Dog 23.30
00.00 00.00
00.30 00.30
01:00 01:00
EXTRA 00:30 - 04.00 The Poo Poo Platter Party 20:00 - 00.00 Shepherd's Pie & Black Operator@SWAF 18:00 - 00:00 Radio501 EXTRA
Dubbele buurt - Breed Dubbele buurt - Hoge vest Park Hamlet Park Othello Kerkplein Koepoortsplein Roode Steen Spoorstraat Statenpoort Veemarkt
Dubbele buurt - Breed Dubbele buurt - Hoge vest Park Hamlet Park Othello Kerkplein Koepoortsplein Roode Steen Spoorstraat Statenpoort Veemarkt
10.30 10:30 - 12:00 Oecumenische kerkdienst 10.30
11.00 11.00
11.30 11.30
12.00 12.00
12.30 12:30 - 13:15 BiG GiG @ Jazz Affairs 12.30
13.00 13:00 - 13:40 Hazeskoor 13:00 - 14:00 Ooker 13.00
13.30 13:45 - 14:30 Feelin’ good @ Jazz Affairs 13.30
14.00 13:50 - 14:30 De Optimisten 14.00
14.30 14:30 - 15:00 Rabo Leden concert – Regio orkest Muziekschool Boedijn 14:40 - 15:20 Vrouwenkoor Balance 14:30 - 15:30 Full house 14.30
15.00 15:00 - 15:30 Alina buikdans 15:00 - 15:45 Wouter Bekkering Quartet (WBQ) @ Jazz Affairs 15.00
15.30 15:30 - 16:10 Popkoor Prestige 15:30 - 16:15 Zangschool La Cantante (Muziek Centrum Hoorn) 15.30
16.00 16:00 - 17:00 Glock 45 & EP Release 16:00 - 17:00 De Volgspot 16:00 - 17:00 DJ Miss Believe 16:00 - 16:45 a balladeer 16:15 - 17:00 Romantic Warriors @ Jazz Affairs 16.00
16.30 16:30 - 17:15 Nick Stricker Live 16:30 - 17:30 Boom Boom Barber 16:20 - 17:00 Popkoor Absolutely Music 16:30 - 17:15 Dog barking in distance 16.30
17.00 17:15 - 17:45 Michael Nobbe 17:00 - 18:30 Extra concert – Rabo Leden – Regio orkest Muziekschool Boedijn 17:10 - 17:50 Musical Popkoor BROADWAY 17:00 - 17:45 The Very 80’s 17:00 - 17:45 4rose 17.00
17.30 17:30 - 18:15 Seven Dead Poets 17:30 - 18:15 Marlen 17:30 - 18:30 The Night Watch 17:30 - 18:15 Interaction @ Jazz Affairs 17.30
18.00 18:00 - 18:30 Johnny Bravoure 18:00 - 18:40 Soul- en gospelkoor UpTight 18:15 - 19:00 Fader Trio 18:00 - 18:45 Skandal 18.00
18.30 18:45 - 19:30 Bounds Of Modesty 18:30 - 19:15 Electric Tribe 18.30
19.00 19:00 - 20:00 La Esquina Cubana 19:00 - 20:00 CC Project 19:00 - 19:45 YROS & SHAFFY 19.00
19.30 19:30 - 20:15 Two shakes of a Lamb’s Tail 19:30 - 20:30 The Glorysingers 19.30
20.00 20:00 - 21:00 Stakbabber 20.00
20.30 20:30 - 21:30 Honky Tonk Men 20:30 - 21:30 Paul Chevrolet & The Rocking Cadillacs 20:30 - 21:15 Montis, Goudsmit & Directie 20.30
21.00 21:00 - 22:00 Jules’ Mescaline 21.00
21.30 21:30 - 22:30 Bowie tribute door #TeamTrots 21:30 - 22:15 Ruben Hoeke + gast Jan Akkerman 21.30
22.00 22.00
22.30 22:30 - 23:30 All star jam 22:30 - 23:30 JOHAN 22.30
23.00 23.00
23.30 23.30
EXTRA 12:00 - 22:00 Radio501 EXTRA

Hoornse Stadsfeesten bedankt!

Dank aan alle organisatoren, vrijwilligers, artiesten en sponsoren voor wederom een zeer geslaagd feest

Tot volgend jaar